Eladó Ház, Debrecen

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
34 900 000 Ft

25% önerő
8 725 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
26 175 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 256 112 Ft

Cím
Magyarország, Hajdú-Bihar, 4030 Debrecen
Épület
AltípusHázrészÉpítési év1960 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésEgyébKomfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
ParkolásTelken parkoló
Helyiségek
Szobaszám1
Leírás

Eladó házrész Debrecen - Homokkert, teljesen felújított 30 nm-es tégla ingatlan saját tárolóval

Helyszín: Debrecen, Homokkert Irányár: 34.900.000 HUF Alapterület: 30 nm Szobák száma: 1 szoba

Debrecen Homokkert városrészében eladó egy teljesen felújított, 30 nm-es, tégla építésű, szigetelt házrész, csendes környezetben, kiváló elhelyezkedéssel.

Az ingatlan helyiségei: 1 szoba, konyha, fürdőszoba és előszoba. A lakáshoz saját tároló is tartozik, amely praktikus tárolási lehetőséget biztosít.

Az otthon melegét kazán fűtés biztosítja. Az ingatlan megbeszélés szerint azonnal költözhető, ugyanakkor befektetési célra is kiváló választás, akár meglévő albérlő átvételének lehetőségével.

Elhelyezkedése rendkívül kedvező: a közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható, mégis nyugodt, csendes környezetben helyezkedik el.

További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is!

Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Referenciaszám: M323637

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Eladó — Ház
  • Alapterület:30 m2
  • Telekterület:1555 m2
  • Szobaszám:1
  • Hirdetés #:884943
  • Eladási ár
  • 34 900 000 Ft
    1 163 333 Ft/m2
Hirdető adatai

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!