Eladó ház, Budapest 18. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
29 740 000 Ft

25% önerő
7 435 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
22 305 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 218 246 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1182 XVIII. kerület
Épület
AltípusHázrészÉpítési év1960 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésKonvektor
Általános adatok
Tájolásdélnyugat
Helyiségek
Szobaszám1
Leírás

FELÚJÍTANDÓ HÁZRÉSZ XVIII. KERÜLETBEN KIVÁLÓ LOKÁCIÓVAL BEFEKTETŐK FIGYELEM!

Pestszentlőrincen, az Üllői úton kínálok megvételre egy 39 nm-es, nagy lehetőségeket rejtő házrészt, amely ideális választás befektetésre vagy első ingatlannak.

Az ingatlan jelenlegi állapota felújítandó, ugyanakkor kiváló alap egy egyedi otthon vagy kiadható lakás kialakítására.

Főbb paraméterek: -39 nm lakótér -1 szoba + konyha + fürdő -37 nm térkövezett, saját használatú kert -16 nm pince -Fűtés: gázkonvektor Felújítás lehetőség, nem probléma! A fürdőszoba már vakolatig vissza van bontva, így az új tulajdonos teljesen saját igényei szerint alakíthatja ki. A fürdőszobáról készült kép látványkép, amely a felújítás utáni állapotot szemlélteti. Lokáció ami igazán értéket ad: Az ingatlan kiváló elhelyezkedéssel rendelkezik, minden fontos infrastruktúra perceken belül elérhető: - boltok, iskola a közelben - 50-es villamos - buszok: 182, 184, 282E, 284E, 198, 93, 217

Befektetőknek különösen ajánlott!

-könnyen kiadható méret -jól alakítható belső tér -frekventált elhelyezkedés -gyors értéknövelési potenciál felújítás után