Eladó Ház, Budajenő

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
98 500 000 Ft

25% önerő
24 625 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
73 875 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 722 838 Ft

Cím
Magyarország, Pest, 2093 Budajenő
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1970 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésCirkóKomfort típusÖsszkomfort
Általános adatok
ParkolásTelken parkoló
Helyiségek
Szobaszám2Félszobák száma2
Leírás

Itt a lehetőség, hogy egy elsőosztályú lokációban alakítsa ki álmai otthonát!

Budajenő csendes utcájában, a Kálváriadomb közelségében eladó egy 859 m2-es telek, rajta egy felújítandó házzal. Az épület mellett egy 21 négyzetméteres garázsnak vagy műhelynek használható épület kapott helyet.

Budajenő hangulatos, nyugodt település a Budai-hegység lábánál, 19 km-re Budapesttől. Legfőbb vonzereje a szépen megőrzött falukép, ami miatt sokak számára ideális lakóhely. A falunak ezen a részén ritka lehetőség ingatlanhoz jutni, ezért mindenképp érdemes személyesen is megtekinteni a házat, majd tenni egy sétát a festői településen, ahol óvoda, iskola, sportpálya, pékség, hangulatos pincék és kirándulóhelyek teszik igazán élhetővé és szerethetővé a mindennapokat. M323735 Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.