Eladó ház, Balatonlelle

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
146 000 000 Ft

25% önerő
36 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
109 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 071 414 Ft

Cím
Magyarország, Somogy, 8638 Balatonlelle
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1975 év
Helyiségek
Szobaszám4
Leírás

Készen áll a ház, hogy megteljen élettel, nevetéssel és az első közös emlékekkel. Balatonlellén eladó egyszintes, önálló családi ház, varázslatos, gondozott csodálatos növényekkel beültetett 597 nm-es kerttel. A jelenlegi tulajdonosok a házat 2008-ban teljesen átépítették, új födémszerkezetet, tetőszerkezetet és héjalást kapott, a külső felületeket hőszigetelték, és (krími barna) homokkő díszítéssel látták el, a külső nyílászárókat kétrétegű hőszigetelt üvegezésű, műanyag szerkezetűre cserélték, amelyeket műanyag redőnyökkel látták el. A belső teret is teljesen átépítették. A közművezetékeket kicserélték, 3 félszobát és egy tágas, rendkívül világos nappalit, konyhát, wc-t és fürdőt, illetve egy külön wc helyiséget alakítottak ki. A szobák és a nappali laminált padlólap borításúak, a további helyiségek kerámialappal burkoltak. A lakótér fűtését és a használati meleg víz ellátását zárt égésterű kombi gázkazán biztosítja. A fűtés távolról is vezérelhető, ezzel is fokozva a tulajdonosok maximális komfortérzetét. A telken belül még egy 23 nm-es, tégla építésű garázs is helyet kapott, mely elektromos kapuval felszerelt. A ház 72,18 nm, a nyitott terasz 28.54 nm, mely lehetőséget ad családi összejöveteleknek, sütögetéseknek vagy egy kellemes nyár esti beszélgetéseknek.