Eladó ház, Balatonboglár

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
129 000 000 Ft

25% önerő
32 250 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
96 750 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 946 661 Ft

Cím
Magyarország, Somogy, 8630 Balatonboglár
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1975 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésEgyéb
Általános adatok
Tájolásdélnyugat
Helyiségek
Szobaszám3
Leírás

Balatonboglár kedvelt, csendes részén eladó felújított családi ház.Az ingatlan felosztása: előszoba, konyha - étkező, nappali, 2 szoba, plusz mellékhelyiség, fürdőszoba- wc-vel, fedett terasz kialakítású.A ház melegét H tarifás órával rendelkező, 4 db hűtő-fűtő klíma nyújtja.A 784 nm-es rendezett, parkosított telken elhelyezkedő 110 nm-es téglaépítésű ingatlanban gáz kivételével minden közmű megtalálható, gáz a telken. Gyönyörű vadonatúj gépiesített konyha ami benne van az árban.A házon minőségi felújítást végeztek, új tetőszerkezet, műanyag nyílászárok, víz, villanyhálózat, burkolatok, kerítés cseréje megtörtént. A telken található még egy tároló, kocsibeálló, pince.Balaton, bolt, étterem, központ 15 perc sétára.Tulajdonviszonyai rendezettek. Hangulatos, jó helyen lévő ház állandó lakhatásra kitűnő választás, de kifejezetten ideális nyaralónak, vagy befektetésnek is remek lehetőség. Amennyiben ajánlatom felkeltette érdeklődését, kérem keressen elérhetőségeim egyikén, akár hétvégén is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Eladó — Ház
  • Alapterület:110 m2
  • Telekterület:784 m2
  • Szobaszám:3
  • Hirdetés #:873756
  • Eladási ár
  • 129 000 000 Ft
    1 172 727 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!