Eladó ház, Balatonalmádi

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
265 000 000 Ft

25% önerő
66 250 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
198 750 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 944 690 Ft

Cím
Magyarország, Veszprém, 8220 Balatonalmádi Szigeti József utca
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év2024 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésHőszivattyú
Általános adatok
Tájolásészaknyugat
Helyiségek
Szobaszám6
Leírás

Luxus családi ház eladó Káptalanfüreden – a Balaton-part mindössze 200 méterre!

Balatonalmádi közkedvelt üdülőövezetében, Káptalanfüreden kínáljuk megvételre ezt a 2024 nyarán elkészült, prémium minőségben kivitelezett újépítésű családi házat, csendes, ősfás környezetben.

Főbb jellemzők: Közel 1200 m²-es, gondozott, ősfás telek automata öntözőrendszerrel Tágas, jól átgondolt elrendezés: 5 hálószoba, 3 fürdőszoba, külön mosókonyha Közel 60 m²-es, amerikai konyhás nappali, amely svédpadlóval és prémium burkolatokkal biztosít exkluzív életteret Műszaki tartalom: Stabil acél és tégla szerkezet, vasbeton födém 15 cm-es hőszigetelés Háromrétegű, hőszigetelt fa nyílászárók Modern technológia és kényelem: Levegő–víz hőszivattyús rendszer Padlófűtés, valamint mennyezeti hűtés-fűtés Riasztó- és kamerarendszer előkészítés

Az ingatlan a luxus és a fenntarthatóság tökéletes egyensúlyát kínálja: korszerű gépészet, természetes anyaghasználat (égetett tégla, tömör fa bútorok), valamint időtálló elegancia jellemzi minden részletében. Ez a kivételes adottságokkal rendelkező otthon ideális választás állandó lakhatásra vagy exkluzív nyaralóként is, mindössze néhány perc sétára a Balatontól.