Eladó Ház, Balatonakarattya

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
154 000 000 Ft

25% önerő
38 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
115 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 130 122 Ft

Cím
Magyarország, Veszprém, 8172 Balatonakarattya
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1980 év
Helyiségek
Szobaszám5Félszobák száma1
Leírás

Eladó Balatonakarattyán: Panorámás, Medencés Nyaraló!

Eladásra kínálunk egy két szintes, 142 m?-es nyaralót, amelyhez összesen 90 m? terasz tartozik, lenyűgöző balatoni panorámával! Az 850 m?-es telken medence, gondozott kert és beépített locsolórendszer teszi még kényelmesebbé a pihenést.

Főbb jellemzők:

- Földszint: 1 konyha, 1 fürdőszoba, 1 nappali, 1 tároló - Emelet: 1 nappali, 1 konyha, 3 hálószoba, 1 fürdőszoba, külön WC - Teraszok: 39 m? panorámás terasz az emeleten, földszinten 3 további terasz (összesen 51 m?, ebből 18 m? fedett) - Komfort: 4 db Fisher klíma, riasztórendszer - Bővítési lehetőség: Beépíthető tetőtér

Elhelyezkedés:

A nyaraló csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el, ideális hely a pihenéshez és kikapcsolódáshoz, ahol a balatoni panoráma és a saját medence garantálja a feltöltődést.

Tökéletes választás nyaralónak, befektetésnek akár kiadásra is!

Az ingatlan tehermentes,azonnal birtokba vehető.

Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget! Érdeklődés esetén keressen bizalommal!