Eladó, garázs, Budapest, XIII. kerület

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
6 750 000 Ft

25% önerő
1 687 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
5 062 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 49 535 Ft

Cím
Magyarország, Budapest, 1139 XIII. kerület - Angyalföld
Épület
Építési év2021 év
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaÚj építésű
Leírás

Új tulajdonosát keresi Angyalföldön, a XIII. kerületben egy elektromos kapuval ellátott, új építésű társasház -1-es szintjén található teremgarázs beállóhely.

*Mérete: 12,3 m2

További beállók is megvásárolhatók a társasházban, akár egymás mellett is.

Ne maradjon le róla!

Várom hívását a hét minden napján!

Eladó — Garázs
  • Alapterület:12 m2
  • Hirdetés #:18188
  • Eladási ár
  • 6 750 000 Ft
    562 500 Ft/m2

Ingatlant keres?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

Használd fizetős szolgáltatásainkat!