Dávodon szálláshelyként üzemelő 240 m2-es ingatlan eladó

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
50 000 000 Ft

25% önerő
12 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
37 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 366 923 Ft

Cím
Magyarország, Bács-Kiskun, 6524 Dávod
Épület
AltípusEgyébÉpítési módTégla
Ingatlan külső állapotaKiválóAkadálymentesítésRészben akadálymentesített
Szintek száma1
Műszaki adatok
Ingatlan belső állapotaKiválóFűtésKlímás hűtés-fűtés
Komfort típusÖsszkomfortKlímaSaját split klíma
VízVanGázVan
VillanyVanCsatornaVan
Felújítás éve2018 év
Általános adatok
KilátásUdvariParkolásGarázs
Helyiségek
Szobaszám5
Leírás

Bács-Kiskun megye Dávod községben, központi helyen, vállalkozásra kialakított, 3 apartmanból és társalgóból álló, jelenleg szálláshelyként üzemelő ingatlan eladó. Az összesen 240 m2-es ingatlan 1142 m2-es telken fekszik, ahol 2 garázs is helyet kapott. Fűtése három kondenzációs gázkazánról működik, mely apartmanonként almérőkkel felszerelt. Minden apartman klimatizált, a tetőn 2,5kwh-os napelem található. (Mindez H tarifa szerint üzemel, vagyis októbertől áprilisig a klímákkal 36 Ft/kw áron lehet fűteni). A létesítmény kialakítása során 10 cm homlokzati- és födémszigetelést, valamint műanyag hőszigetelt nyílászárókat kapott. Az apartmanok saját fürdőszobásak, konyhasarokkal felszereltek. A teljes bútorzat benne van az árban. A gyógyfürdő miatt is kiváló lehetőség szálláshely működtető vállalkozás kialakítására, esetleg alapítványi bázishelynek, közösségi háznak, privát idősek otthonának, de igény szerint három lakásos társasház is lehet, esetleg többgenerációs lakóingatlan. Bővebb információért kérem keressen telefonon!