Belvároshoz közeli 2 szobás tégla ház

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
45 990 000 Ft

25% önerő
11 497 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
34 492 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 337 496 Ft

Cím
Magyarország, Hajdú-Bihar, 4028 Debrecen - Csapókert Jánosi utca
Épület
AltípusCsaládiÉpítési év1970 év
Építési módTégla
Műszaki adatok
FűtésCirkó
Általános adatok
Tájolásdél
Helyiségek
Szobaszám2
Leírás

Debrecen, Jánosi utcán kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára!

Debrecenben, a Jánosi utcán eladó egy kétszobás, tégla építésű családi ház, amely elhelyezkedésének köszönhetően különösen csendes, nyugodt környezetet biztosít, 520 nm-es telken. Az ingatlan szerkezetileg jó állapotú, stabil alapokkal rendelkezik, ugyanakkor felújítandó, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja, korszerűsítheti. Ideális választás lehet azok számára, akik nem riadnak vissza az átalakítástól, és értéket látnak egy jól alakítható, jó adottságú házban.

Főbb jellemzők: tégla építés kétszobás elrendezés összkomfortos gázfűtés 520 nm-es, jól hasznosítható telek csendes, nyugodt környezet kiváló lokáció

A környék infrastruktúrája kiváló, a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők, mégis kertvárosias hangulat jellemzi. Az ingatlan jó alap lehet családi otthon kialakítására, de elhelyezkedése miatt befektetési célra is kiváló választás.

Eladó — Ház
  • Alapterület:42 m2
  • Telekterület:520 m2
  • Szobaszám:2
  • Hirdetés #:864035