Uszód, Báthori utcában, 153 nm-es családi ház eladó

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
17 990 000 Ft

25% önerő
4 497 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
13 492 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 132 019 Ft

Address
Hungary, Bács-Kiskun, 6332 Uszód
Building
AltípusCsaládiConstraction typeVegyes
Object state external
Technical data
State of the objectÁtlagosHeatingKandalló
Komfort típusÖsszkomfortWaterVan
GasVanElectricityVan
SewerageVan
General
ViewCourtyard viewParkingGarázs
Orientationdélnyugat
Rooms
Number of bedrooms3
Premises
 Alapterület
Szoba20.6 m2
Szoba19 m2
Szoba19.7 m2
Nappali18 m2
Konyha + étkező19.8 m2
Előtér10.9 m2
Fürdőszoba + WC7 m2
Konyha11.2 m2
Fürdőszoba + WC4.4 m2
Tároló22.4 m2
Description

Bács-Kiskun megye Uszód, Báthori utcában, 153 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha+étkező, kettő fürdőszoba+WC, előtér, konyha és tároló. Az épület egy része alatt pince húzódik. A fűtésről kandalló és kondenzációs kazán gondoskodik, hőleadása radiátorokon keresztül történik. A világos, jó elosztású családi ház járólapos, parkettás és laminált burkolattal van ellátva. Az ingatlanban a víz és villanyhálózat cseréje megtörtént. A ház egy 655 nm-es, összközműves telken helyezkedik el. Tartozik hozzá terasz, garázs, melléképületek. Az ingatlanban található beépített bútorok és a konyha az ár részét képezi. Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában. Bővebb információért keressen bizalommal!