ÚJ ÉPÍTÉSŰ FÖLDSZINTI LAKÁS SAJÁT KERTTEL A BORÓKA LAKÓPARKBAN!!

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
76 500 000 Ft

25% önerő
19 125 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
57 375 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 561 392 Ft

Address
Hungary, Bács-Kiskun, 6000 Kecskemét - Homokbánya
Building
Building-typeTéglaYear of construction2026 év
Constraction typeTéglaObject state externalHőszigetelt
AccessibilityAkadálymentesítettTotal number of floors5
Technical data
State of the objectÚj építésűFloorFöldszint
HeatingHázközponti egyedi mérésselKomfort típusÖsszkomfort
Air conditioningSaját split klímaGasVan
General
ViewCourtyard viewParkingTeremparkoló
Orientationdélnyugat
Rooms
Number of bedrooms3
Description

Az ingatlan Kecskemét dinamikusan fejlődő városrészében, a Homokbányában helyezkedik el. Megközelítése kiváló, a közelben az Auchan, Aldi, Decathlon könnyedén elérhető, a buszmegálló közvetlenül a társasház előtt megtalálható. A belváros 15 perc autóval. A lakás a Boróka Lakópark 4. ütemében található, mely jelenleg is építés alatt áll. A várható átadás dátuma: 2026. szeptember – október. Az ötszintes épület földszintjén helyezkedik el, nettó alapterülete 63 m2. Falazata kreámia tégla, 10 cm-es kőzetgyapot hőszigeteléssel és dryvit rendszerrel ellátva, fűtéséről egyedi méréses házközponti gázkazán gondoskodik, a helyiségekben radiátorokkal felszerelve. Elosztása: előszoba, amerikai konyhás nappali, 2 különnyíló szoba, melyből az egyik gardróbbal kialakított, valamint fürdőszoba káddal és külön WC. Extrák: - 14 m2-es terasz - 46 m2-es saját kert - klímaberendezés - nyílászárókon motoros redőny kialakítás - 23 m2-es teremgarázs beálló, és 4 m2-es tároló, melyek együttes ára az irányáron felül 8 M Ft Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal! (A hirdetésben szereplő képek illusztrációk.)