Természettel körülölelt kúria jellgű ingatlan eladó szőlővel, Decs szőlőhegyen 11 000m2

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
150 000 000 Ft

25% önerő
37 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
112 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 1 100 768 Ft

Address
Hungary, Tolna, 7144 Decs
Building
AltípusCsaládiYear of construction2010 év
Constraction typeTéglaObject state externalÁtlagos
Technical data
State of the objectÁtlagosHeatingVegyes tüzelés
Komfort típusÖsszkomfortWaterVan
GasNincsElectricityVan
SewerageTelken
General
ViewSea viewParkingGarázs
Rooms
Number of bedrooms5
Premises
 Alapterület
Hálószoba16 m2
Hálószoba16 m2
Amerikai konyhás nappali68 m2
Közlekedő16 m2
Fürdőszoba9 m2
WC3 m2
Vendégszoba40 m2
Description

Tolna megye, Decs szőlőhegyén, Szekszárdtól 10 percre eladó egy kúria jellegű családi ház, melyhez 2 tábla szőlő is tartozik. Kiemelt turisztikai övezeti besorolás alatt áll, 5%-os beépítési lehetőséggel, megnevezése lakóépület és gazdasági épület.

A közel 170 m2 lakóterületű ingatlan 70%-os készültségben áll, 2010-ben kezdődtek az építési munkák. Tégla falazattal, régi Apatini tetőcseréppel, fafödémmel, fapadlóval, fa nyílászárókkal, vidékies jellegű, rusztikus belső kialakítással hangulatos otthonává válhat új tulajdonosainak. Jelen állapotában 2 hálószoba, 68 m2 alapterületű nappali-étkező-konyha, fürdő, WC, plusz három, a jövőben kialakítandó szoba található a lakószinten. Az alsó szinten 2 autónak garázs, mosókonyha, tároló, és egy, a hegy oldalába épített pince teszi jól lakhatóvá és akár önellátásra alkalmassá a házat.