Sell, house, Komárom-Esztergom, Kocs

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
37 990 000 Ft

25% önerő
9 497 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
28 492 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 278 788 Ft

Address
Hungary, Komárom-Esztergom, 2898 Kocs
Building
Year of construction1960 év
Technical data
State of the objectKiválóElectricityVan
SewerageVan
General
Orientationészaknyugat
Rooms
Number of bedrooms2
Description

Kocson teljes körűen felújított ház

Az ingatlan 53,8 négyzetméteres alapterülettel rendelkezik, mely két tágas szobát foglal magában, így elegendő teret biztosít a kényelmes életvitelhez.

A ház egy 234 négyzetméteres telek része, amely lehetőséget ad a szabadban való pihenésre vagy akár kertészkedésre is.

-Az ingatlan jelenlegi állapota kiváló, hiszen a felújítási munkálatok most fejeződtek be így azonnal költözhető, nem igényel felújítást.

-Új villany és vízvezeték -Új burkolatok -Új tetőhéjazat -Műanyag nyílászárók -Szigetelés -Külső színezés

-A ház jelenleg fűtés nélküli, ami lehetőséget ad arra, hogy a jövőbeli tulajdonos saját igényei szerint alakítsa ki a fűtési rendszert, legyen szó akár modern hőszivattyús megoldásról, klímáról, akár hagyományos fűtési módszerekről mint például gázzal való fűtésről, ehhez a radiátorok bekötésre készen vannak.

A település közvetlen közelében található gyönyörű természeti környezet, amely lehetőséget biztosít a szabadidős tevékenységekre, mint például túrázás, kerékpározás .

A közlekedési lehetőségek kiválóak, hiszen a város jól megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt.