Sell, house, Fejér, Székesfehérvár

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
89 000 000 Ft

25% önerő
22 250 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
66 750 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 653 122 Ft

Address
Hungary, Fejér, 8000 Székesfehérvár
Building
Year of construction2026 év
Technical data
State of the objectÚj építésűElectricityVan
SewerageVan
General
Orientationdélkelet
Rooms
Number of bedrooms4
Description

Székesfehérváron a Maroshegyen, 5 egymás mögött épülő ÚJ ÉPÍTÉSŰ, DK-i tájolású nettó 94 nm-es 3 hálószobás, nappali-konyha-étkezős, teraszos családi ház LEKÖTHETŐ!!!

Miért fizetne egy elavult, felújítandó házért, amikor itt egy vadonatúj, modern és energiahatékony otthon, fix áron, kiszámítható feltételekkel! Választási szabadság kompromisszumok nélkül!

Építsük fel álmai otthonát, a hét minden napján állunk rendelkezésükre, várjuk hívását!

Rövid műszaki leírás: 3. ház

* Telek:434 nm * Amerikai konyhás nappali étkezővel, 3 szoba, fürdőszoba, 2 illemhelység, terasz, 1 fedett kocsibeálló * 94,1 nm hasznos alapterület + 18 nm-es pergolával fedett terasz * A ház 30 cm vastag Leier 30 N+F tégla falazattal, 15 cm homlokzati hőszigeteléssel, 12 cm aljzatszigeteléssel, 30 cm üveggyapot padlásszigeteléssel épül * Fűtés: padlófűtés, az épület hőellátása levegő-víz hőszivattyúról történik * Tető 30 fokos nyeregtetős, fa födémes, beton tetőcseréppel fedett * Igény esetén napelem rendszer is telepíthető * Fehér 3 rétegű műanyag nyílászárók kerülnek beépítésre, redőnnyel, szúnyoghálóval felszerelve * Elektromos hálózat 3*25A * Burkolat: konyhában, közlekedő részen, fürdőszobában, mellékhelyiségben járólap, nappaliban, szobákban laminált parketta, terasz térkövezett * Épület körül kavics járda szegélykő, külső terasz térkő burkolat + gépkocsibeálló