Sell, house, Fejér, Aba

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
69 600 000 Ft

25% önerő
17 400 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
52 200 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 510 756 Ft

Address
Hungary, Fejér, 8127 Aba
Building
Year of construction2025 év
Technical data
State of the objectÚj építésűGasVan
ElectricityVanSewerageVan
General
Orientationkelet
Rooms
Number of bedrooms4
Description

Aba csendes utcájában eladó egy 91,34 négyzetméter alapterülettel rendelkező 4 szobás ÚJÉPÍTÉSŰ családi ház!

Referencia ház Abán megtekinthető!!! Most kezdődő építkezés. (Az előző építkezésből elkészült ház fotói láthatóak, amit referencia anyagként mutatunk be.)

Az ingatlanhoz 543 négyzetméter kizárólagos használatú telekméret tartozik, amely nagyságának köszönhetően lehetőséget biztosít a kert szélesebb körű kihasználására.

Rövid műszaki leírás:

* Amerikai konyhás nappali étkezővel, 3 szoba, 1 fürdőszoba, külön mellékhelyiség, háztartási helyiség, terasz, 1 kocsibeálló * 91,34 nm hasznos alapterület + 12 nm-es terasz * Telek mérete: 543 nm * A ház Porotherm 30-as tégla falazattal épül * Szigetelés: 15 cm homlokzati hőszigetelés, 12 cm aljzatszigetelés, 25 cm padlásszigetelés * Fűtés: hőszivattyú, mindenhol padlófűtés * Tető: 30 fokos nyeregtető, fa födém, cseréppel fedett * Nyílászárók: 3 rétegű műanyag ablakok, fa beltéri ajtók * Bejárat ajtó: műanyag, több ponton záródó * Elektromos hálózat 3*16A * Burkolat: nappaliban, konyhában, közlekedő részen, fürdőszobában, mellékhelyiségben járólap, szobákban laminált parketta.