Sell, apartment, Vas, Bük

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
92 000 000 Ft

25% önerő
23 000 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
69 000 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 675 138 Ft

Address
Hungary, Vas, 9737 Bükön napfényes, luxus tetőtéri lakás 3 erkéllyel – prémium minőség, azonnal költözhető
Building
Building-typeTéglaTotal number of floors2
Technical data
State of the objectÚjszerűFloorTetőtér
HeatingCirkóKomfort típusDupla komfort
General
ViewSea viewOrientationdélkelet
Rooms
Number of bedrooms3
Description

2023-ban átadott, igényes kivitelezésű, új építésű, 16 lakásos társasházban kínálunk megvételre egy igazán különleges hangulatú, tágas és rendkívül világos tetőtéri lakást Bükön, a Penny közelében. A 2. emeleten található, bruttó 158 m²-es, egy szinten elhelyezkedő otthon körben három erkéllyel rendelkezik, így minden napszakban élvezheted a természetes fényt és a panorámás kilátást. Kelet–dél–nyugati tájolása garantálja az egész napos világosságot, a nappaliból nyíló, 18 m²-es erkély pedig tökéletes helyszín a reggeli kávéhoz vagy az esti pihenéshez. Az ingatlan nemcsak látványos, hanem gazdaságos is: A++ energetikai besorolásának köszönhetően fenntartása rendkívül kedvező. Részben bútorozott, biztonsági bejárati ajtóval, klímával, valamint modern, applikációval vezérelhető automata redőnyrendszerrel felszerelt. Elrendezés: • hatalmas, egy légterű nappali–étkező–konyha (igény szerint további hálószoba kialakítható) • 2 külön nyíló hálószoba, mindkettő saját fürdőszobával A lakáshoz igény esetén nagyméretű garázs is vásárolható. Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik nemcsak egy lakást, hanem egy exkluzív, napfényes és jól alakítható otthont keresnek nyugodt környezetben.