Magyarkeszin családi ház eladó!

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
8 000 000 Ft

25% önerő
2 000 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
6 000 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 58 708 Ft

Address
Hungary, Tolna, 7098 Magyarkeszi Móricz Zsigmond
Building
AltípusCsaládiConstraction typeVályog
Object state externalÁtlagosTotal number of floors1
Technical data
State of the objectÁtlagosHeatingVegyes tüzelés
Komfort típusFélkomfortAir conditioningNincs
WaterVanGasVan
ElectricityVanSewerageTelken
General
ViewMixedParkingTelken parkoló
Rooms
Number of bedrooms2Small rooms1
Description

Eladásra kínálom ezt az igazi mesebeli, takaros parasztházat! Ha mindig is vágytál egy helyre, ahol megáll az idő és a vidéki nyugalom átölel, akkor ezt a házikót imádni fogod. A régi, hagyományos parasztház báját és melegségét őrzi, miközben aranyos, szerethető hangulata minden pillanatban mosolyt csal az ember arcára. Ajánlom ezt az ingatlant családoknak, pároknak vagy bárkinek, aki egy élhető, önellátó, fenntarható vidéki életet keres. A kertben és az állatokkal végzett munka nem csak fizikai tevékenység, hanem kreatív, érzelmi töltekezés is. Mérete ellenére otthonos, barátságos és tele van lehetőségekkel csak egy kis fantázia kell és könnyedén saját meséd helyszínévé válik. WC a házban nincsen csak az udvaron, de ez is tovább erősíti az autentikus vidéki életérzést. A parasztház tipikus elrendezése megmaradt, vastag falakkal, amelyek jól szabályozzák a hőmérsékletet. A házban konvektoros fűtés van, de a házban két kémény is adott, így könnyedén kiépíthető cserépkályha vagy kandalló, ami sokkal magasabb érzetű komfortot biztosít. A környék csendes és rendezett, külön előnye pedig, hogy a közeli fürdők könnyen megközelíthetők, így tökéletes pihenőháznak vagy akár állandó otthonnak is. Nekem az tetszik ebben az ingatlanban, hogy ennek a háznak lelke van. Ez nem egy rideg, modern ingatlan. Ez egy ház, ami mesél. Aki szeret családias környezetben élni, és mindamellett központi helyen, annak szívből ajánlom ezt az ingatlant. Ha Önnek is tetszik úgy az ingatlan, mint ahogy nekem, ne habozzon, mert autentikus vidéki életstílust biztosít és ár-érték arányban nem talál a közelben ennél megfelelőbbet!