Eladó telek, Siófok

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
31 990 000 Ft

25% önerő
7 997 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
23 992 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 234 757 Ft

Address
Hungary, Somogy, 8600 Siófok
Technical data
WaterUtcábanGasUtcában
ElectricityTelkenSewerageUtcában
Description

Siófok kertvárosában, Kilitin eladó egy 659 nm-es belterületi telek. A helyi építési szabályzat szerint a telek Lke-2 besorolású, beépíthetősége 30%, a megengedett legnagyobb építmény magasság 5 méter. Jelenleg a közművek közül villany telken belül, a többi az utcában megtalálható. A mérete kb. 22 * 30, minden oldalról körbekerítve. A csendes utcában, jó szomszédokkal, szép házak között található telek, kiválóan alkalmas, ha állandó otthonra vágyik, de elhelyezkedése miatt akár egy kedves kis nyaraló is építhető rá. Bővebb, részletes felvilágosításért várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.

Referencia szám: TK031607

Sell — Land plot
  • Plot area (m2):659 ares
  • Listing ID:492222
  • Sell price
  • 89 089
    €/m2 135
Listing was posted by

Take a photo of the code below with your phone and view the ad on other devices also.

Looking for real estates?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

apply paid services