Eladó telek, Csór

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
14 000 000 Ft

25% önerő
3 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
10 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 102 738 Ft

Address
Hungary, Fejér, 8041 Csór
Technical data
WaterUtcábanGasUtcában
ElectricityTelkenSewerageUtcában
Description

Eladásra kínálok Csórón, LF2-es besorolású, összesen 4.521 m2 alapterületű, belterületi építési telket. A telek két helyrajzi számmal rendelkezik de egyben eladó. Nagyobbik utcafronti szélessége 23,15 m, Kisebbik utcafronti szélessége 13,89 m. Hosszúságuk kb 120m. Villany a telken belül, illetve víz és gáz az utcában található.

További kérdések esetén keressen bizalommal!

Referencia szám: TK071973

Sell — Land plot
  • Plot area (m2):4521 ares
  • Listing ID:855245
  • Sell price
  • 38 913
    €/m2 9
Listing was posted by

Take a photo of the code below with your phone and view the ad on other devices also.

Looking for real estates?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

apply paid services