Eladó lakás kerttel Dunabogdányban

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
78 900 000 Ft

25% önerő
19 725 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
59 175 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 579 004 Ft

Address
Hungary, Pest, 2023 Dunabogdány Kőbánya utca
Building
Building-typeTéglaYear of construction1972 év
Constraction typeTéglaObject state externalHőszigetelt
Technical data
State of the objectÁtlagosHeatingGázkazán
Komfort típusDupla komfortGasVan
General
ViewStreet viewParkingGarázs
Rooms
Number of bedrooms3
Description

ELADÓ KÖZEPES ÁLLAPOTÚ, LAKÁS, GARÁZS LAKÓRÉSSZEL ÉS PINCÉVEL, KÜLÖN HELYRAJZI SZÁMÚ KERTTEL - CSAK A MI KÍNÁLATUNKBAN

TELEK - 700 négyzetméter, - gondozott, - patak parttal, - fúrt kút, - sütögetésre alkalmas tűzrakóhely.

HÁZ - építés éve: 1972, - hőszigetelt Lakás - utcai szoba, - 2 db szoba kilátással a kertre, - fürdőszoba káddal, - külön WC, - közlekedő, - konyha, - spájz, - központi fűtés radiátorokkal.

Külön álló épület - tágas alsó tér garázsnak, - pince lejárat, - tetőtéri lakás.

Pince - föld talpazatú helység, borok tárolására tökéletes, - kis helység bárpulttal, asztallal, - szesztároló polcokkal.

KÖZMŰVEK - víz vízórával, - csatorna bekötve, - villany, - vezetékes gáz, - fűtés: gázkazán, - melegvíz: gázkazán.

EGYEBEK - garázs, - kövezett behajtó az utcától a garázsig, - kert külön helyrajziszámon.

KÖRNYÉK - családi házas övezet, - nem árvíz veszélyeztetett terület, - közvetlen buszjárat Szentendrére, - buszmegállóig gyalog 5 perc, - bolt, étterem, cukrászda, pizzéria, iskola, óvoda járótávolságon belül, - 20 perc sétára található a helyi strand.