Eladó lakás, Budapest 13. ker.

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
99 950 000 Ft

25% önerő
24 987 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
74 962 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 733 479 Ft

Address
Hungary, Budapest, 1132 XIII. kerület - Újlipótváros
Building
Year of construction1935 évConstraction typeTégla
Technical data
Floor2HeatingCirkó
Komfort típusÖsszkomfort
General
ParkingUtcánOrientationkelet
Rooms
Number of bedrooms2
Description

3%-os hitellel megvásárolható! 2 külön nyíló szobássá alakítható, napfényes, tágas lakás a Visegrádi utcában!

Eladó a XIII. kerületben egy 68 m²-es, világos, alacsony rezsijű lakás, kiváló lokációval, hatalmas terekkel.

Az ingatlan könnyen 2 külön nyíló szobássá alakítható, így ideális választás párok részére, családoknak vagy kiadásra is. Napfényes, jó elrendezés, kellemes térérzet.

Rendezett társasház, biciklitárolóval, az ingatlan per és tehermentes, azonnal költözhető. Kiváló közlekedés, minden a közelben. Ez a lakás a kiváló ár-érték arány miatt nem sokáig marad a piacon!

Sell — Apartment
  • Square:68 m2
  • Number of bedrooms:2
  • Listing ID:885052
  • Sell price
  • 278 350
    €/m2 4 093

Take a photo of the code below with your phone and view the ad on other devices also.

Looking for real estates?

Regisztráljon keresőként, akár kiemelésekkel

apply paid services