Eladó Ház, Siófok

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
598 999 999 Ft

25% önerő
149 750 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
449 249 999 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 4 395 734 Ft

Address
Hungary, Somogy, 8600 Siófok
Building
AltípusCsaládiYear of construction2009 év
Rooms
Number of bedrooms6
Description

Somogy vármegyében, Siófokon eladó a környék egyik legmeghatározóbb étterme! A 16 éve jól működő vállalkozás, óriási vendégkörrel rendelkezik. A 6 szobás, 3 fürdőszobás, 3 gardróbos, 600 négyzetméteres épületkomplexum, alkalmas az étterem mellet, panzió működtetésére is, vagy állandó lakhatásra. Bármelyik lehetőséget is választja az új tulajdonos, a kényelem, a luxus, és a jó üzleti lehetőség, mindenképp párosulni fog. Az 2009-ben elkészült épület falazata: szigetelt tégla. Saját, profi hőközpontja biztosítja a ház lakó-, és éttermi részének a hő-, és vízellátását. Nemcsak a gázkazán, de hűtő-fűtő klímák is segítik a megfelelő hőmérséklet az épületben. Az energiahatékonyságot napkollektorok biztosítják. A nagy létszám befogadására alkalmas étterem, egy profi, teljesen felszerelt konyhával rendelkezik. A tulajdonos, akár a teljes berendezéssel együtt is birtokba adja az ingatlant, amely a vállalkozás azonnali folytatásához nagy segítség lehet! Az udvaron hűtőkamra, tárolóépületek találhatók. Az ingatlan több hangulatos teraszon keresztül is kapcsolódik a természethez. Az alagsorban egy új jakuzzi és infraszauna biztosítja a wellness-élményt. A hatalmas garázs, elektromos kapuval felszerelt. Az épület mellett, ingyenes utcai parkoló is kialakításra került, de az egész környéken ingyenes az utcai parkolás is. Innen, a kertvárosi övezetből, néhány percnyi sétával érhető el iskola, üzlet, kórház, de a városközpont is. Ez az EGYSZER AZ ÉLETBEN lehetőség! Ha szeretné még a gyermekei jövőjét is megalapozni, akkor ez az Ön befektetése! További információért, és időpont egyeztetéséért, hívjon bármikor!