Eladó ház, Nagytarcsa

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
130 700 000 Ft

25% önerő
32 675 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
98 025 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 959 136 Ft

Address
Hungary, Pest, 2142 Nagytarcsa Bíborka utca
Building
AltípusIkerházYear of construction2022 év
Constraction typeGázbeton, YTONG
Technical data
HeatingHőszivattyú
General
Orientationészaknyugat
Rooms
Number of bedrooms4
Description

Nagytarcsán, új építésű házak között, új lakóparkban eladó lett egy teljesen kész, konyhabútorral ellátott, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ingatlan.A környezet rendezett, igazi családias hangulatú környék.Az OTTHON:- 2022-ben épült IKERHÁZ- 486 m2-es saját telekkel rendelkezik.EXTRÁK- ELEKTROMOS REDŐNYÖK!- ELEKTROMOS GARÁZSKAPU!- AJÍÁNDÉK KONYHABÚTORMűszaki paraméterek:- 134,87 m2, amely: garázs + amerikai konyhás nappaliból, 3 szobából, fürdőszobából és külön WC.-ből áll. - Az épület 30 cm YTONG, külső falazata szigetelt,- Fűtése hőszivattyúval történik, elektromos- Tetőszerkezet: hagyományos ácsolású, fafödémes.Független, gyors hiteltanácsadással, Energetikai Tanúsítvány készítéssel, Értékbecsléssel és a Duna House teljes kínálatával állok rendelkezésére.További információért keressen! Ha nem tudom felvenni, visszahívom.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Sell — House
  • Square:134 m2
  • Plot area (m2):540 ares
  • Number of bedrooms:4