Eladó ház, Miskolc

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
78 000 000 Ft

25% önerő
19 500 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
58 500 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 572 399 Ft

Address
Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén, 3529 Miskolc
Building
AltípusCsaládiYear of construction1968 év
Constraction typeTégla
Technical data
HeatingKonvektor
General
ParkingTelken parkolóOrientationdélnyugat
Rooms
Number of bedrooms3
Description

Eladó családi ház Miskolc belvárosában, rendezett családi házas környezetben

Miskolc belvárosának egyik legkeresettebb, stabil értékű részén kínálunk megvételre egy 105 m² alapterületű, téglaépítésű családi házat, 720 m²-es, körbejárható telken, kifejezetten családi házas övezetben.

Az ingatlan 1963-ban épült, masszív szerkezetű, részben alápincézett épület, amely jó alapot biztosít hosszú távú lakhatási vagy befektetési célú hasznosításra. A ház a telek közepén helyezkedik el, így a kert jól tagolható, több funkció egyidejű kialakítására is alkalmas.

Főbb paraméterek: - 105 m² lakóterület - 720 m²-es, körbejárható telek - 3 tágas szoba - külön konyha és étkező - részben alápincézett - különálló garázs

Műszaki jellemzők: - fűtés: gázkonvektor - melegvíz-ellátás: gázbojler - tégla falazat, jó hőmegtartó képességgel - nyáron kellemes klíma, télen gazdaságosan fűthető

Lokáció belvárosi előny, családi házas környezet

Az ingatlan elhelyezkedése ritka kombináció: belvárosi közelség, mégis nyugodt, családi házas utcakép. A mindennapi élethez szükséges infrastruktúra néhány percen belül elérhető: - bevásárlási lehetőségek - iskola, óvoda - orvosi ellátás - kiváló tömegközlekedés - belváros gyors elérhetősége