Eladó ház, Kerepes

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
76 900 000 Ft

25% önerő
19 225 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
57 675 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 564 327 Ft

Address
Hungary, Pest, 2144 Kerepes Szőlő utca
Building
AltípusCsaládiYear of construction1980 év
Constraction typeTégla
Technical data
HeatingKonvektor
General
Orientationdélnyugat
Rooms
Number of bedrooms2
Description

Eladó Kerepesen, csendes, kertvárosias környezetben egy 90 m² összalapterületű, kétszintes családi ház. Az ingatlan egy 720 m²-es, gondozott telken helyezkedik el, így ideális választás családoknak, akik nyugalomra és zöld környezetre vágynak, de fontos számukra a jó megközelíthetőség is.A házról:Kétszintes, 90 m²-es, lakható állapotú, jelenleg is lakott.Az épület szigetelt, de a nyílászárók cseréje még nem történt meg.A tetőtéri teraszt beépítették, szigeteléssel kiegészítve akár további lakószoba is kialakítható.A telek és melléképület:720 m²-es, szépen karbantartott kert.A kert végében található egy kis házikó, amely kiválóan alkalmas tárolásra, műhelynek vagy akár hobbihelyiségnek is.Csendes, családias utca, rendezett környezet.Közlekedés:A közlekedés kiváló: a HÉV-megálló néhány perc alatt elérhető, amellyel körülbelül 30 perc alatt Budapestre lehet jutni. Buszmegálló is található a közelben, az M3-as autópálya pedig néhány perces autóútra van, így a főváros és Gödöllő irányába is gyors a megközelítés.A ház kiváló választás azoknak, akik szeretnének kertvárosi környezetben, mégis a főváros közelében élni. Lakható állapotú, azonnal költözhető, kis ráfordítással pedig igazi hangulatos otthon alakítható ki belőle.Ingyenes hitel tanácsadással segítem a vásárlást.