Eladó ház, Iregszemcse

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
24 800 000 Ft

25% önerő
6 200 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
18 600 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 181 994 Ft

Address
Hungary, Tolna, 7095 Iregszemcse
Building
AltípusCsaládiYear of construction1955 év
Rooms
Number of bedrooms3
Description

Tolna megye egyik kedves, barátságos településén, Iregszemcsén eladó, egyszintes, felújított, barátságos parasztház. Az 1950-es években épült, vegyes falazatú családi ház 76 nm-es. Tulajdonosai 2025-ben alakították jelenlegi otthonos formájára az ingatlant. Az elektromos hálózat részleges korszerűsítése mellett a szobák új laminált parkettát kaptak, a fürdőszobában, mellékhelyiségben, konyhában az új burkolaton kívül új műanyag nyílászárók kerültek beszerelésre. Impozáns polikarbonát tetőburkolat teszi rendkívül világossá, hangulatossá a közlekedőt. 1317 nm-es gondozott kertjében még egy majd 20 nm-es melléképület is található, melyet előző lakói nyári konyhaként használtak, melyben egy fürdőszoba is helyet kapott. A házban a kellemes hőmérsékletet a téli hónap idején kályha, cserépkályha biztosítja. Az ingatlan elosztása rendkívül élhető. Tökéletes választás állandó otthonnak, vagy akár természetközeli elhelyezkedése miatt egy nyári laknak, aki elmenekülne a nagyvárosok zajától.Bővebb, részletes felvilágosításért várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.