Eladó ház, Fehérvárcsurgó

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
48 800 000 Ft

25% önerő
12 200 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
36 600 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 358 117 Ft

Address
Hungary, Fejér, 8052 Fehérvárcsurgó
Building
AltípusCsaládiYear of construction1940 év
Rooms
Number of bedrooms3
Description

Fehérvárcsurgó központjában, kettő lakásos, 114 nm hasznos alapterületű családi ház eladó! Az ingatlan kettő külön bejárattal rendelkezik, így több generáció együtt élésére is alkalmas. Tetőszerkezet pár éve teljes felújításon esett át. Új, cserepeslemez tetőt kapott. Vegyes falazatú, fa nyílászárókkal. Belső felújítást igényel. Víz, villany, csatorna az ingatlanban. Utcafront felőli udvarrész a szomszéddal közös használatban van. Ebből 586 nm saját rész elkerítése megoldható. Az udvar kertesített, található rajta egy 26 és 67 nm-es melléképület. A közös udvaron keresztül közelíthető meg a 2230 nm-es beépítetlen hátsó telek. Székesfehérvár és Mór 15 percen belül autóval elérhető. Ha felkeltette érdeklődését keressen bizalommal!

Sell — House
  • Square:114 m2
  • Plot area (m2):3087 ares
  • Number of bedrooms:3
  • Listing ID:695552
  • Sell price
  • 135 150
    €/m2 1 186
Listing was posted by

Take a photo of the code below with your phone and view the ad on other devices also.

Looking for real estates?