Eladó Ház, Bököny

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
17 300 000 Ft

25% önerő
4 325 000 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
12 975 000 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 126 955 Ft

Address
Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4231 Bököny
Building
AltípusCsaládiYear of construction1945 év
Constraction typeVályog
Technical data
HeatingKonvektorKomfort típusÖsszkomfort
General
ParkingTelken parkoló
Rooms
Number of bedrooms2Small rooms1
Description

Eladóvá vált Bököny egyik csendes, rendezett környékén egy 72 nm-es, rendkívül hangulatos, hagyományos építésű családi ház. Ez az ingatlan tökéletes ötvözete a régi idők rusztikus bájának és a modern közművesített kényelemnek.

Az ingatlan főbb jellemzői:

Kiváló adottságok: A 72 nm-es lakótér világos, tágas helyiségekből áll. A belső tereket lenyűgöző fagerendás mennyezet teszi egyedivé, amely tágas és meleg érzetet kölcsönöz a háznak.

Hagyományos szerkezet: A vályogfalazatnak köszönhetően a ház kiváló hőháztartással rendelkezik: télen jól tartja a meleget, a legforróbb nyári napokon pedig természetes klímát, hűvöset biztosít.

Összközműves: Ritka lehetőség az ilyen jellegű házaknál az ingatlan minden közművel (víz, villany, gáz, csatorna) rendelkezik, így azonnal beköltözhető vagy modernizálható.

Gazdaságos fűtés: A házban gyönyörű állapotú cserépkályhák és egy klasszikus konyhai sparhelt is található, melyek a jelenlegi energiaárak mellett alternatív, hangulatos és költséghatékony fűtési megoldást kínálnak.