Császártöltés, 203 nm-es családi ház eladó

Pénzügyek
(tájékoztató példa, nem minősül ajánlatnak)

Vételár
12 990 000 Ft

25% önerő
3 247 500 Ft

Lakáskölcsön (piaci)
9 742 500 Ft

Törlesztőrészlet 20 éves futamidővel 95 327 Ft

Address
Hungary, Bács-Kiskun, 6239 Császártöltés
Building
AltípusCsaládiConstraction typeTégla
Object state externalÁtlagos
Technical data
State of the objectFelújítandóHeatingKandalló
Komfort típusKomfortosWaterVan
GasTelkenElectricityVan
SewerageVan
General
ViewCourtyard viewParkingGarázs
Orientationdélnyugat
Rooms
Number of bedrooms3
Premises
 Alapterület
Szoba16.5 m2
Szoba18.5 m2
Szoba19.1 m2
Nappali26.8 m2
Előszoba15.9 m2
Étkező18.7 m2
Fürdőszoba7.5 m2
WC1.1 m2
Kamra, Éléskamra, Spájz8.5 m2
Konyha15.4 m2
Előtér5.4 m2
Tároló21.6 m2
Garázs28 m2
Description

Bács-Kiskun megye Császártöltés, azonnal birtokba vehető, 203 nm-es családi ház eladó. A beton alapra épült ház tégla falazatú, felújítandó állapotban van. Az ingatlanban található három szoba, nappali, konyha, étkező, fürdőszoba, WC, kamra, előszoba, tároló, előtér és garázs. Az ingatlan jelenleg fűtéssel nem rendelkezik, de lehetőség van kályhás, illetve gázóra visszahozatalával gázkonvektoros fűtésre is. A világos, jó elosztású családi ház járólapos, cementlapos és pozdorjás burkolattal van ellátva. Az ingatlan egy 3809 nm-es, víz, villany és csatorna közművel ellátott telken helyezkedik el. A házhoz tartozik több melléképület, ólak, így akár állattartás céljából is megfelelő választás lehet. A kert végében kialakításra került egy 800 nm-es tó. Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljeskörű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában. Bővebb információért keressen bizalommal!